«بابا و دایناسور» نوشته جنیفر چولدنکو با تصویرگری دن سانتات و ترجمه نازنین موفق از سری کتاب‌های میچکا(واحد کودک و نوجوان انتشارات مبتکران) است.

به گزارش خبرنگار مهر، «بابا و دایناسور» عنوان داستانی کودکانه از جنیفر چولدنکو، نویسنده آمریکایی است. این داستان، ماجرای پسر کوچکی به نام «نیکولاس» است که از تاریکی بیرون اتاقش و از زیر درپوش‌های فاضلاب و حشره‌های بزرگی که لای بوته‌ها زندگی می‌کردند می‌ترسد.

نیکولاس کوچولو یک دایناسور دارد که او را توی جیبش می‌گذارد و شجاع می‌شود. یک روز پسر کوچک قصه ما دایناسور خود را گم می‌کند و…

جنیفر چولدنکو، نویسنده آمریکایی است که نخستین داستانش، وقتی ۱۲ ساله بوده، یعنی ۴۸ سال پیش در یک مجله منتشر شده و همین مساله او را تشویق به نوشتن کرده تا آنجا که به خو. د قول داده تا آخر عمرش بنویسد. حالا خانم نویسنده، هر روز ساعت هشت صبح، لباس کار می‌پوشد و در اتاق را به روی خود می‌بندد و سرگرم نوشتن می‌شود.

«بابا و دایناسور» نوشته جنیفر چولدنکو با تصویرگری دن سانتات و ترجمه نازنین موفق از سری کتاب‌های میچکا(واحد کودک و نوجوان انتشارات مبتکران) است که در هزار نسخه و به قیمت ۱۲ هزار تومان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برای خرید کتاب بابا ودایناسور کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *