به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده نام‌آشنای کودکان و نوجوانان است؛ از جمله آثار او می‌توان به «آسمان هم خندید»، «ترانه‌های نوازش»، «بازی شیرین است»، «درسی برای گنجشک»، «توپ در تاریکی»، «بچه‌ها را دوست دارم»، «مرغ قشنگ تپلی»، «پرنده گفت: به!به!»، «صدای ساز می‌آید»، «صلح»، «پنج‌تا انگشت بودند که …»، «زیباتر از بهار»، «غول‌کوچولو آمده! بترس لولو آمده»، «رنگ و وارنگ از همه رنگ»، «سفره شام»، «پرستار صبح شد»، «نسیم نانوا» و «خوش به حال ماهی‌ها» اشاره کرد.
مصطفی رحماندوست، جمعه ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷ تا ۱۹ به دعوت انتشارات مبتکران به «بوکتاب»، فروشگاه کودک و نوجوان باغ کتاب می‌آید تا با مخاطبان خود دیدار کند و از شعر و ادبیات کودک بگوید.
همچنین «بوکتاب» باغ کتاب تا دوازدهم آذرماه و در قالب برنامه «یک هفته با ناشر»، میزبان انتشارات مبتکران است و علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های این ناشر را با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بوکتاب تهیه کنند.
«بوکتاب» در راستای حمایت از ناشران و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، از ابتدای سال ۱۴۰۰ به برگزاری برنامه‌ای در قالب «یک هفته با ناشر» پرداخته تا فضایی را در اختیار ناشران فعال کودک و نوجوان قرار دهد که به معرفی بیشتر و بهتر کارهای خود بپردازند. بنابراین سهام‌داران مستقیم و غیرمستقیم بوکتاب که حداقل ۲۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده‌اند، می‌توانند به مدت یک هفته کتاب‌های خود را با ۱۰ درصد تخفیف به مخاطبان ارائه کنند. ناشرانی هم که کمتر از ۲۰۰ عنوان کتاب دارند، می‌توانند با یک یا دو ناشر دیگر و به‌صورت مشارکتی به ارائه کارهاشان بپردازند.

منبع خبر: ایبنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *