این کتاب که به عنوان «خاطره مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌های هفتاد سال بعد!» معرفی شده با بخش‌های «کفش‌های کوچک»، «سوغاتی»، «جوجه»، «تخت خواب» و «عصرانه» همراه است.

در نوشته پشت‌ جلد کتاب نیز آمده است: میلیون‌ها بچه با قصه‌های «سفیر لبخند بچه‌ها» یا همان شهرام شفیعی، خندیده‌اند و سرگرم شده‌اند. قصه‌های او ساده و صمیمی‌اند. با این حال، او با شوخی‌هایش سراغ همه چیز می‌رود!

kh.resaneh 26.01.11

همچنین چاپ چهارم «داگلی بغلی» نوشته دیوید ملینگ با ترجمه نسرین ابراهیمی‌لویه در ۳۲ صفحه، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۴ هزار تومان توسط کتاب‌های میچکا (واحد کودک و نوجوان انتشارات مبتکران) منتشر شده است.

در پشت‌ جلد این کتاب که برگزیده لاک‌پشت پرنده و نامزد جایزه میسوری ۲۰۱۲ شده نوشته شده است:

تا حالا شده که دل‌تان یک بغل خیلی بزرگ بخواهد؟

داگلی دلش می‌خواهد

و دنبال یک بغل گرم و نرم حسابی می‌گردد.

«تصویرگری ملینگ هم مانند نثرش هیجان‌انگیز و جذاب است.» گاردین

kh.resaneh 27.01.11

دیگر کتاب تازه منتشرشده در این نشر، چاپ سوم «قورقوری کوچولو بزرگ می‌شود» نوشته جولیانو فِری با ترجمه حسام سبحانی طهرانی و ماندانا نارنجیها است که در ۳۲ صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۶ هزار تومان انتشار یافته است.

نوشته پشت‌ جلد کتاب:

قورقوری کوچولو هر روز، کنار خواهر و برادرهایش با خوشحالی توی برکه شنا می‌کند… تا این‌که یک روز می‌بیند چهار تا پا درآورده است. این اتفاق، او را حسابی گیج و نگران می‌کند. قورقوری این پاها را نمی‌خواهد، اما یک روز با مار خطرناکی روبه‌رو می‌شود و…

این کتاب، داستان شیرینی درباره رشد و تغییر است؛ تغییراتی که همه باید برای پذیرش آن‌ها آماده باشیم.

kh.resaneh 28.01.11

منبع خبر: ایسنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *